Preskočiť na obsah
Amigo Real

Odborné a poradenské služby

Amigo Real s. r. o.

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Sídlo
Sliač
Od roku
2014
IČO
47 723 297

Amigo Real

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
J. Cikkera 780/13, 962 31 Sliač
Na trhu od
2. apríla 2014
IČO
47 723 297
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Firma v číslach

12
rokov na trhu
2014
rok vzniku
19
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Amigo Real

Amigo Real, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese J. Cikkera 780/13, 962 31 Sliač. Zapísaná je od 2. apríla 2014 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet činnosti tvorí 19 položiek, napríklad faktoring a forfaiting, sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov… a baliace činnosti, manipulácia s tovarom.

Základné údaje

Obchodné meno
Amigo Real, s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
47 723 297
DIČ
2024084128
Dátum vzniku
2. apríla 2014
Sídlo
J. Cikkera 780/13, 962 31 Sliač
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica, oddiel Sro, vložka č. 26721/S
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Amigo Real zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 19 položiek.

  • Faktoring a forfaiting

  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt

  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom

  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami

  • Sťahovacie služby

  • Montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmom

Zobraziť všetkých 19 položiek predmetu činnosti
  • Faktoring a forfaiting
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
  • Sťahovacie služby
  • Montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmom
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Rganizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Kachliarstvo
  • Podlahárstvo
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Amigo Real, s. r. o.?

Sídlo je na adrese J. Cikkera 780/13, 962 31 Sliač.

Čím sa Amigo Real, s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: faktoring a forfaiting; sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov…; baliace činnosti, manipulácia s tovarom; poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami.

Aké je IČO – Amigo Real, s. r. o.?

IČO je 47 723 297, DIČ 2024084128.

Kedy vznikla Amigo Real, s. r. o.?

Vznik: 2. apríla 2014. Na trhu pôsobí 12 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

J. Cikkera 780/13 962 31 Sliač

Registrový súd: Okresný súd Banská Bystrica

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Amigo Real, s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese amigo-real.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.